Untitled Document

 

ARESVUMA JUMBA-JAFARI

 

 

INTERCHAMPION
LV jCH, LT jCH, EST jCH, BALT jCH, BLR jCH;
LV CH, LT CH, EST CH, RUS CH, BALT CH,
BLR CH, BLR GRAND CH, RKF CH
BLR CH, BLR GRAND CH, RKF CH
LV veteran Champion
vetLVW-2015, Ogre vetW-2015, LVW-10; r.CACIBx3, CACIBx4
pBISs-V; jBISs-IV; vetBISs-IV, BISs-V, V, IV; BIG-II, IIIx2, IV

D.t.:

17.05.2007

Audzētais:

Svetlana Malinnikova, "ARESVUMA"
(Krievija, Maskava)

īpašnieks:

Natālija Ivanova
(Latvija, Salaspils)

Augums:

68,5cm

Svārs:

43kg

Zobi:

Pilns zobu komplekts

HD-ED

HD-AA, ED-00

DM

Degenerative myelopathy (DNA)-negative

Acu pārbaude

tīras

 

 

 

Ch International
Ch. Fin, S, N, Dk, Est, Nord

BLOMDTERANGENS CHARM BY MERTEN

 

Ch International Ch Ger, Ned, Dk, Fra, Bel, S, Monako, N, Lux, Vice'WW

MERTEN

Ch International
Ch Ger, Ned,Fra, Bel,Isr, Lux, WW

VUMBA

JOCKULAR JODI

ALFALYANS BETTY BOOP

RIDGEFARET'S CHARLIE

DJUNGELKATTENS
ADORABLE RIDGED ALFA

Young Rus Ch, Rus, Grand Ukr, Mol, Bel, Mak, RKF Ch, Grand RUS Ch, Club Ch

GUMI GAMBA

Int, Grand, Rus, Blr, Ukr, Mol, Bul, Rom, RKF, Club Ch

VINCENT

Int, Grand, Rus, Blr, Ukr, Mol, Club Ch.

SAIMON

A'TZHINA

ZVEZDA NOVGORODSKAYA

RHOBAN BRUTO

BESSINDGER COT EXOTIC

 

Datums

Izstāde

Eksperts

Rezultāts

       
26.07.2015
Specializēta VI.FCI grupas izstāde Adažos, Latvija
Tanya Arangelova
veteranBOB,
Best In Show Veteran-4!!!
12.07.2015
Nacionālā izstāde Ogrē, Latvija
Plamen Cholakov
veteranCAC, veteranBOB
11.07.2015
Nacionālā izstāde Ogrē, Latvija
Zoran Curcic
Ogre Veteran Winner'2015, veteranCAC, veteranBOB, BOB!!! BIG-3!!!
15.12.2012
Specializēta VI.FCI grupas izstāde Rīgā, Latvija
J. Ovsjanikova
teicami-2 čempionu klasē, 5. labākais šķirnes suns
16.12.2012
Specializēta VI.FCI grupas izstāde Rīgā, Latvija
A. Belkin
teicami-1 čempionu klasē, CQ, CW, Labākais šķirnes suns
22.07.2012
Nacionālā izstāde Jaunmārupē Latvija
Dubravka Reicher
teicami-2 čempionu klasē, CQ, otrais labākais šķirnes suns
21.07.2012
Specializēta VI. FCI grupas izstāde Jaunmārupē, Latvija
Imran Hussain
teicami-1 čempionu klasē, CQ, CW, Labākais šķirnes suns
22.04.2012
Specializēta VI.FCI grupas izstāde Rīgā, Latvija
Dusan Paunovic
teicami-1, CQ, CW, Labākais suns, BOB, BISs-IV!!!
16.06.2011
Starptautiskā izstāde (CACIB)
Rīgā, Latvija
Vija KLUČNIECE
teicami-1, CQ, CW, CACIB, BOB!
CRUFTS kvalifikācija
13.03.2011
Starptautiskā izstāde (CACIB) "Latvian Winner 2011"
Rīgā, Latvija
Paul Jentgen
teicami-4, CQ
24.07.2010
Specializēta VI.FCI grupas izstāde Rīgā, Latvija
Aleksandras Kuleša

teicami-1, CQ, CW, Labākais suns, BOB, BISs-V!!!
20.11.2010
Starptautiskā izstāde (CACIB) "AUTUMN 2010" Minskā, Baltkrievija
RAMUNE KAZLAUSKAITE

teicami-2
20.11.2010
Starptautiskā izstāde (CACIB) "BELARUS 2010" Minskā, Baltkrievija
CRONANDER AKE

teicami-1, CW , CAC
30.10.2010
Starptautiskā izstāde (CACIB) "Baltic Winner 2010"
Rīgā, Latvija
Massimiliano MANNUCCI
teicami-3
19.06.2010
Starptautiskā izstāde (CACIB) Moletai, Lietuva
Rui Oliveira
teicami-2 čempionu klasē, r.CACIB
13.06.2010
Starptautiskā izstāde (CACIB) Ozolniekos, Latvija
Istvan NAGY
teicami-1 čempionu klasē, CW, CACIB, Labākais suns, BOB, BIG-5!
15.05.2010
Starptautiskā izstāde (CACIB) Kaļiningrada, Krievija
Ekaterina Senašenko
teicami-1, CW, CAC, CACIB, Labākais šķirnes suns, RKF Čempions!
27.03.2010
Starptautiskā izstāde (CACIB) Rīgā, Latvija
Vilmos Kardos
teicami-1, CW, CACIB,
Latvian Winner`10, BOB!
13.03.2010
Starptautiskā izstāde (CACIB) Viļņā, Lietuva
Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
teicami-1, CW, CAC, r.CACIB
20.02.2010
Nacionāla izstāde Valmierā, Latvija
Maciej KOZBER
teicami-1 čempionu klasē, CQ, CW, Labākais suns-2
06.12.2009
FCI VI.grupas šķirnes specializēta suņu izstāde Ventspilī, Latvija
Rita Kadiķe-Skadiņa

teicami-1 atklāta klasē, CQ, klases uzvarētais, BOB un BISs-3!!!
01.11.2009
CACIB - Starptautiska izstāde Rīgā, Latvija
Salvatore Tripoli
teicami-1 čempionu klasē, CQ, CW, Labākais šķirnes suns ar CACIB, un BOO!
31.10.2009
CACIB - Starptautiska izstāde Rīgā, Latvija
Greg Eva (ZA)
ļoti labi
01.08.2009
Nacionāla izstāde Ulenurme, Igaunija
Jo Schepers
teicami-1, Lab.suns-2, CAC, SERT
Igaunijas un Baltijas Čempions!!!
26.07.2009
Nacionāla izstāde Mārupē, Latvija
Tina Šulce
teicami
25.07.2009
VI.gr. specializēta izstāde Rīgā, Latvija
Jelena Kruus
teicami-1, CQ, CW, Lab.suns-3
25.07.2009
Nacionāla izstāde Mārupē, Latvija
Olga Kojevnikova
teicami-1, CQ, CW, Lab.suns, BOO!
14.06.2009
CACIB - Starptautiska izstāde Rīgā, Latvija
Sigrid Jarmer
teicami-2, CQ, Lab.suns-4
13.06.2009
CACIB - Starptautiska izstāde Rīgā, Latvija
Andrzei Mania
teicami-1, CQ, CW, Lab.suns-2, r.CACIB
17.05.2009
Republikas izstāde Novopolocka, Baltkrievija
Svetlana Radjuk
teicami-1, CQ, CW, CAC, BOB,
BIG-3!!! Baltkrievijas Čempions!!!
19.04.2009
VI.gr. specializēta izstāde Rīgā, Latvija
Rui Oliveira
teicami-1, CQ, CW, BOB, BISs-V!!!
21.03.2009
CACIB - Starptautiska izstāde "Latvijas uzvaretais 2009" Rīgā, Latvijā
Per Iversen
teicami
08.03.2009
Nacionāla izstāde Daugavpīlī, Latvija
Anatolijs Žuks
teicami-1, CW, CQ, CAC, Lab.suns-2! Latvijas Čempions!!!
21.12.2008
Reģionāla izstāde Pleskavā, Krievija
Romanovskaja T. P.
teicami-1, CW, CAC, Lab.suns-2
16.11.2008
CACIB - Starptautiska izstāde "Zooekspo 2008" Rīgā, Latvija
Horst Kliebenstein
teicami-3
19.10.2008
Nacionāla izstāde Šauļos, Lietuvā
Renata Petkevicene
teicami-2, CQ, Lab.suns-2
18.10.2008
Nacionāla izstāde Valmierā, Latvija
Tamara Sarmont
teicami-2
21.09.2008
Nacionāla izstāde Panevežisā, Lietuva
Burski Wojciech
teicami-1, CW, CAC, Lab.suns, BOO!
31.08.2008
CACIB - Starptautiska izstāde Pleskavā, Krievija
Rita Reyniers
ļoti labi
27.07.2008
Nacionāla izstāde Mārupē, Latvija
Joao Lisboa

teicami-1, CW, Lab.suns-2
26.07.2008
VI.gr. specializēta izstāde Rīgā, Latvija
Tina Šulce
teicami-2
26.07.2008
Nacionāla izstāde Mārupē, Latvija
Zafra Sirik
teicami-1, PP, CW, jBOB, BOB,
BIG-2!!!
06.07.2008
Reģionāla izstāde Braslavā, Baltkrievija
Svetlana Radjuk
teicami-1, CW, jCAC, jBOB!
Baltkrievijas Jaunais Čempions!!!
28.06.2008
CACIB - Starptautiska izstāde Pjarnu, Igaunija
Maciej Kozber
teicami-1, CW, jCAC, jBOB, Lab.suns-3. Igaunijas un Baltijas Jaunais Čempions!!!
15.06.2008
CACIB - Starptautiska izstāde Ozolniekos, Latvija
Rita Kadike-Skadina
teicami-3
14.06.2008
CACIB - Starptautiska izstāde Ozolniekos, Latvija
Kurt Nilsson
teicami-2
25.05.2008
Nacionāla izstāde Palanga, Lietuva
Renata Petkevicene
teicami-1, N, jCAC, jBOB,
Lietuvas Jaunais Čempions!!!
24.05.2008
XII. Nacionāla izstāde Plunge, Igaunija
Liliann Hanniste
teicami-1, N, jCAC, jBOB
12.04.2008
VI.gr. specializēta izstāde Rīgā, Latvija
Ligita Zaķe
teicami-1, PP, CW, jCAC, jBOB, BOB, jBISs-IV, BISs-V!!!
Latvijas Jaunais Čampions!!!
16.03.2008
Starptautiska izstāde "Latvijas uzvarētais 2008" Rīgā, Latvija
Dubravka REICHER
teicami, PP, CW, jCAC, jBOB, Lab.suns-4
02.03.2008
Nacionāla izstāde Daugavpīlī, Latvija
Vladimirs Aleksandrovs
teicami-1, PP, CW, jCAC, jBOB, BOO!
09.12.2007
VI.gr. specializēta izstāde Rīgā, Latvija
Natālija Nekrošene
Šķirnes labākais kucēns,
pBIS-5!!!