Untitled Document

CHIDIMMA ADANNA AJUMPAA

 

Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltijas,
Krievijas, Baltkrievijas, Slovēnijas Čempions
Latvijas, Lietuvas Jaunais, Igaunijas, Baltijas Jaunais Čempions
Latvijas Jaunais Uzvarētājs 2013, , Latvian Club Winner 2015
CACIBx3, r.CACIB, 2012. gadā Top kucēns - 2. vieta
CQLx2, CACL, Latvijas Čempiona kandidāts (kursingā)

BIG-1x2, BIG-2, BIG-3, juniorBISs-1, puppyBIS-1x2

D.t.:

24.12.2011

Audzētais:

Natālija Ivanova, (Latvija, Salaspils)

īpašnieks:

Natālija Ivanova, (Latvija, Salaspils)

Zobi:

Pilns zobu komplekts

Svārs:

36kg

Augums:

65cm

HD-ED

HD-AA, ED-00

Dilute (MLPH):

D/D: pilna krāsa, bez zilas krāsas gena

DM

NN (pēc vecāku rezultātiem)

 

 

INTERCHAMPION; LV, LT, EST, BALT, BLR jCH; LV, LT, EST, RUS, BALT, BLR CH, BLR GRAND CH, RKF CH; LVW-10; r.CACIBx3, CACIBx4

ARESVUMA JUMBA JAFARI

BLOMDTERANGENS CHARM BY MERTEN

MERTEN

ALFALYANS BETTY BOOP

GUMI GAMBA

VINCENT

ZVEZDA NOVGORODSKAYA

LV, LT, EST, BALT, RUS, BLR, GRAND BLR CH; LV, LT, EST, BALT, RUS jCH
LVJW-10, LTJW-10, r.CACIBx2, CACIB

ARESVUMA PAA-PALIKA

SHANGANI UMVUTCHA LONZO

PACHA OF SHANGANI

SHANGANI ASKARI

HARMAKHIS WISDOM DAKSHA OF ARESVUMA

PRONKBERG MAKARI OF HARMAKHIS WISDOM LOI

MAYA DELLE CIME BIANCHE


Datums

Izstāde

Eksperts

Klase

Rezultāts

Foto

           
09.05.2015
Specializēta VI.FCI grupas izstāde Rīgā, Latvija
Ligita Zaķe
atklāta klase
teicami-1, CQ, klases uzvarētājs, labāka kuce, BOO, CLUB WINNER 2015
 
21.03.2015
Starptautiskā izstāde (CACIB) Rīgā, Latvija
Luis Manuel Catalan
čempionu klase
teicami-2, CQ, labāka kuce-4
 
18.01.2015
Starptautiskā izstāde (CACIB) Ļubļanā, Slovēnijā
Mlakar Alojz
čempionu klase
cw, CAC, r.CACIB
 
23.11.2014
Starptautiskā izstāde (CACIB) Rīgā, Latvija
Otto SCHIMPF
atklāta klase
teicami-3
 
09.11.2014
Starptautiskā izstāde (CACIB) Tartu, Igaunijā
Ferdinando Asnaghi
čempionu klase
teicami-2, labāka kuce-2, r.CACIB pēc intera => CACIB
08.11.2014
Starptautiskā izstāde (CACIB) Tartu, Igaunijā
Augusto Benedicto Santos III
čempionu klase
ļoti labi
 
12.07.2014
Nacionālā izstāde Ogrē, Latvija
Dusan Paunovic,
atklāta klase
teicami-1, klases uzvarētājs, labāka kuce-2
 
21.06.2014
Nacionālā izstāde (СAC) Braslavā, Baltkrievija
Zoja Oļeinikova
čempionu klase
teicami-1, klases uzvarētājs, CAC, BOB un BIG-1!!!
08.06.2014
Starptautiskā izstāde (CACIB) Rīgā, Latvija
John Wauben
atklāta klase
teicami-1, klases uzvarētājs, labāka kuce, CACIB, BOO
07.06.2014
Starptautiskā izstāde (CACIB) Rīgā, Latvija
Anca Giura
atklāta klase
teicami-2, CQ
 
17.05.2014
Nacionālā izstāde (СAC) Pleskavā, Krievija
Oleg Jančev
čempionu klase
teicami-1, klases uzvarētājs, labāka kuce, CAC, BOB un BIG-1!!!
 
17.05.2014
Nacionālā izstāde (СAC) Pleskavā, Krievija
Tamara Čupris
čempionu klase
teicami-1, klases uzvarētājs, labāka kuce, CAC, BOB un BIG-2!!!
 
12.04.2014
Specializēta VI.FCI grupas izstāde Rīgā, Latvija
Irina Venisloviene
čempionu klase
teicami-1, CQ, klases uzvarētājs, labāka kuce-2
 
04.05.2014
Nacionālā izstāde (СAC) Talsos, Latvija
Kirill Barbosov
atklāta klase
teicami-1, CQ, klases uzvarētājs, labāka kuce-4
04.05.2014
Nacionālā izstāde (СAC) Talsos, Latvija
Dubravka Reicher
atklāta klase
teicami-1, CQ, klases uzvarētājs, labāka kuce, BOO
23.03.2014
Starptautiskā izstāde (CACIB) Rīgā, Latvija
Nikolai Sedih
atklāta klase
teicami-1, klases uzvarētājs, CQ, labāka kuce, CAC, CACIB, BOB!!!
22.03.2014
Starptautiskā izstāde (CACIB) Rīgā, Latvija
Željka Halper Dražič
atklāta klase
teicami
 
23.02.2014
Nacionālā izstāde Valmierā, Latvija
Panos Dimetriou
atklāta klase
teicami-2 atklātā klasē, CQ,
3. labāka kuce
 
22.02.2014
Nacionālā izstāde Valmierā, Latvija
Mikhail Permjakov
atklāta klase
teicami-1 atklātā klasē, CQ,
4. labāka kuce
 
19.01.2014
Nacionālā izstāde "Latgale 2014"
Daugavpīlī, Latvija
Sanja Vretenicic

atklāta klase
ļoti labi
 
10.11.2013
Starptautiskā izstāde (CACIB) Baltic Winner
Rīgā, Latvija
Marko Lepasaar
starpklase
 
teicami
 
12.10.2013
Nacionālā izstāde Valmierā, Latvija
starpklase
ļoti labi
 
31.08.2013
Nacionālāis kursinga čempionāts, CACL
Laima Eidukiene
Inese Bobkova
Dzintra Staprēna
 
CQL, CACL, Latvijas Čempiona kandidāts
11.08.2013
Nacionālā izstāde Vaimelā, Igaunija
Elena Kuleshova
starpklase
teicami-1, starpklases uzvarētājs, labāka kuce-3, EST CAC
 
21.07.2013
Nacionālā izstāde Ukmergē, Lietuva
Siejkowski Leszek
starpklase
teicami-1, starpklases uzvarētājs, CQ, labāka kuce, LT CAC, N
 
20.07.2013
Nacionālās kursinga sacensības "Kluba uzvrētājs 2013", CACL
, ,
 
CQL
13.07.2013
Nacionālā izstāde Ogrē, Latvija
Juha Putkonen
starpklase
teicami-1, starpklases uzvarētājs, CQ, labāka kuce-2
 
13.07.2013
Nacionālā izstāde Ogrē, Latvija
Zsuzsanna Vaczi-Balogh

starpklase
teicami-1, starpklases uzvarētājs
 
30.03.2013
Starptautiskā izstāde (CACIB) Rīgā, Latvija
Valentīna Ivaņiševa
junioru klase
teicami-1 junioru klasē, CW, jCAC, lābāka kuce-2
Latvijas Jaunais Uzvarētājs 2013
 
26.12.2013
Nacionālā izstāde Narvā, Igaunija
Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
junioru klase
teicami-1 junioru klasē, CW, jCAC, lābāka kuce, šķirnes labākais pārstavis
 
16.12.2012
Specializēta VI.FCI grupas izstāde Rīgā, Latvija
A. Belkin
junioru klase
teicami-1 junioru klasē, CW, jCAC, lābāka kuce-3, juniorBISs-1!!!
09.12.2012
Nacionālā izstāde Liepajā, Latvija
Tino Pehar
junioru klase
teicami-1 junioru klasē, CW, jCAC, lābāka kuce-3
 
08.12.2012
Nacionālā izstāde Liepajā, Latvija
Alberto Cuccillato
junioru klase
ļoti labi
 
10.11.2012
Starptautiskā izstāde (CACIB) Rīgā, Latvija
Sergey Slukin
junioru klase
teicami-1 junioru klasē, CW, jCAC, lābāka kuce-2
04.11.2012
Starptautiskā izstāde (CACIB) Tartu, Igaunijā
Phyllis Poduschka-Aigner
junioru klase
labi
 
30.09.2012
Nacionāla istāde Paņevežos, Lietuvā
Nijolė Zienienė
junioru klase
teicami-1, CW, jCAC, N, BOB, BIG-3!!!
01.08.2012
Starptautiskā izstāde (CACIB) Luksemburgā
Paul Jentgen
kucēnu klase
liela persektīva, šķirnes labākais kucēns
 
05.08.2012
Nacionālē izstāde Rēzeknē, Latvija
Cajkovskaja
kucēnu klase
liela persektīva, šķirnes labākais kucēns un IZSTĀDES LABĀKAIS KUCĒNS
22.07.2012
Nacionālā izstāde Jaunmārupē Latvija
Dubravka Reicher
kucēnu klase
liela persektīva, šķirnes labākais kucēns
21.07.2012
Specializēta VI. FCI grupas izstāde Jaunmārupē, Latvija
Imran Hussain
kucēnu klase
liela persektīva, puppyBOO
21.07.2012
Nacionālā izstāde Jaunmārupē, Latvija
Avi Marshak
kucēnu klase
liela persektīva, šķirnes labākais kucēns
 
08.07.2012
Nacionālā izstāde Ogre, Latvija
Vija Klucniece
kucēnu klase
liela persektīva, šķirnes labākais kucēns un IZSTĀDES LABĀKAIS KUCĒNS
07.07.2012
Nacionālā izstāde Ogre, Latvija
Marjatta Pylvänäinen-Suorsa
kucēnu klase
liela persektīva, šķirnes labākais kucēns
05.05.2012
Nacionālā izstāde Talsos, Latvija
Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
mazuļu klase
liela perspektīva-1, PP, CW un puppyBOO


С